Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galleries/2013/20130410-dep

Співчуття

Сумська обласна рада з глибоким сумом сповіщає, що 10 квітня на 51-му році життя зупинилося серце депутата обласної ради кількох скликань

МАЛІКА Віталія Вікторовича.

Дуже сумно, що людині відведено такий короткий життєвий шлях, але вона пройшла його гідно. Служив в армії, закінчив Сумську філію Харківського сільгоспінституту ім. В.В. Докучаєва, працював на різних посадах, в останні роки – генеральним директором ОКАП «Сумиоблагроліс», директором державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія».

Віталій Вікторович був простим, доброзичливим у спілкуванні, привітним, добрим, чуйним. Відповідально ставився до обов’язків народного обранця. І хоча на його долю випало чимало труднощів, він здолав їх з честю.

Розділяємо біль втрати, висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким покійного та схиляємо у скорботі голови перед пам’яттю достойної людини.

{gallery}2013/20130410-dep{/gallery}

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 квітня 2013, 12:01

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради