Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/20130410-dep is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Співчуття

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/20130410-dep is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Сумська обласна рада з глибоким сумом сповіщає, що 10 квітня на 51-му році життя зупинилося серце депутата обласної ради кількох скликань

МАЛІКА Віталія Вікторовича.

Дуже сумно, що людині відведено такий короткий життєвий шлях, але вона пройшла його гідно. Служив в армії, закінчив Сумську філію Харківського сільгоспінституту ім. В.В. Докучаєва, працював на різних посадах, в останні роки – генеральним директором ОКАП «Сумиоблагроліс», директором державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія».

Віталій Вікторович був простим, доброзичливим у спілкуванні, привітним, добрим, чуйним. Відповідально ставився до обов’язків народного обранця. І хоча на його долю випало чимало труднощів, він здолав їх з честю.

Розділяємо біль втрати, висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким покійного та схиляємо у скорботі голови перед пам’яттю достойної людини.

{gallery}2013/20130410-dep{/gallery}

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 квітня 2013, 13:01

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube