Створено Організаційний комітет з підготовки та проведення на Сумщині Дня охорони праці

У квітні на Сумщині пройде місячник охорони праці, девіз якого «Дню охорони праці в Україні – без травм і аварій!»

Його кульмінацією стане дата – 28 квітня, що відзначається, згідно з Указом Президента України, як Національний день охорони праці. Натомість, основні урочистості, за особливості цьогорічного календаря, відбудуться напередодні – 25 квітня.

Серед основних заходів, запланованих Організаційним комітетом за ініціативи територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області, варто виділити організацію оглядів-конкурсів з охорони праці серед підприємств, та підведення їх підсумків із визначенням і заохоченням переможців – кращих трудових колективів Сумщини. У рамках місячника заплановано проведення семінарів-нарад та круглих столів з питань промислової безпеки та охорони праці.

Планується всебічне висвітлення у засобах масової інформації заходів, що заплановані, та загальних питань щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці, виконання регіональних програм з питань охорони праці, матеріалів про рівень і причини аварійності, виробничого травматизму і професійних захворювань. Напередодні Дня охорони праці запланована участь керівника територіального управління Держгірпромнагляду у прямому ефірі на одному з місцевих телеканалів, а у фойє теруправління відкриється тематична фотовиставка «Вони – за безпечну працю».  

Нинішнє відзначення Дня охорони праці на Сумщині також не обійдеться без своєрідної «родзинки». Кожного року теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області намагається втілити у життя щось неординарне або ж прем’єрне. Минулі роки це був КВН серед команд промислових підприємств області, «Алея охорони праці» у Шостці,  Перший пісенний фестиваль-конкурс аматорських колективів підприємств, організацій та установ «Пісня в душі – безпека на виробництві». Цього року теруправління вирішило запозичити ідею популярної телевізійної програми одного з провідних українських телеканалів, де ведуча інтерактивом оцінює якість обслуговування у закладах харчування. Тільки замість відповідної таблички, переможці конкурсу на краще безпечне робоче місце отримають ексклюзивний вимпел «Тут працювати безпечно – Держгірпромнагляд рекомендує!»

 

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube