Набої через кордон

20121012-act02

Понад сотню набоїв для відстрілу гумових куль та мисливські набої виявлено під час прикордонно-митного контролю транспортного засобу російської реєстрації в пункті пропуску «Бачівськ» 12 жовтня 2012 року, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Водій автомобіля «BMWX5», громадянин Російської Федерації, для проходження контролю на в'їзд в Україну в пункті пропуску спрямував авто спрощеною смугою руху. Через знервовану поведінку водія автомобіль було виведено із загального потоку для проведення поглибленого огляду, в ході якого за допомогою службового собаки в багажному відділенні серед особистих речей було виявлено 87 набоїв калібру 10 мм та 25 набоїв калібру 9 мм для відстрілу гумових куль, а також 10 мисливських набоїв калібру 20 мм.

Виявлені набої вилучено встановленим порядком. Громадянину Російської Федерації доведеться понести відповідальність згідно із чинним законодавством.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради