Набої через кордон

20121012-act02

Понад сотню набоїв для відстрілу гумових куль та мисливські набої виявлено під час прикордонно-митного контролю транспортного засобу російської реєстрації в пункті пропуску «Бачівськ» 12 жовтня 2012 року, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Водій автомобіля «BMWX5», громадянин Російської Федерації, для проходження контролю на в'їзд в Україну в пункті пропуску спрямував авто спрощеною смугою руху. Через знервовану поведінку водія автомобіль було виведено із загального потоку для проведення поглибленого огляду, в ході якого за допомогою службового собаки в багажному відділенні серед особистих речей було виявлено 87 набоїв калібру 10 мм та 25 набоїв калібру 9 мм для відстрілу гумових куль, а також 10 мисливських набоїв калібру 20 мм.

Виявлені набої вилучено встановленим порядком. Громадянину Російської Федерації доведеться понести відповідальність згідно із чинним законодавством.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube