Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 20121004-act08 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Брати Валявські повернулися до Сум з новою перемогою

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 20121004-act08 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

20121004-act08

Вихідними під Києвом відбулися традиційні перегони на квадроциклах, які вже четвертий рік поспіль радують любителів екстриму яскравими спортивними шоу.

Змагання на квадроциклах видалися цього разу екстремальними за всіма параметрами − і спортивними, і погодними. Спортсмени долали дистанцію в 10 кіл по 8 км кожне. Дорога була нелегкою через ями, горби та раптовий дощ. Та це лише додало вражень вболівальникам і не вплинуло на «упертість» наших спортсменів.

Перші два місця у класі кросових квадроциклів посіли наші земляки, активні члени Партії регіонів − брати Олександр та Олексій Валявські.  У класі «UTV-1000» переміг Віктор Янукович молодший. «Ми прийшли до цього спорту з мотокросу, до якого залучив нас батько в ранньому дитинстві. А квадроцикли стали для нас новою сходинкою розвитку, захотілося розвивати в Україні саме цей вид спорту», − зазначив Олексій Валявській.

Поки що перегони на квадроциклах проходять в Україні на любительському рівні. Але набувши шаленої армії прихильників, уже з наступного, 2013 року, цей вид спорту стане професійним: здобувши перемогу, можна буде отримати звання майстра або кандидата в майстри спорту.

{gallery}20121004-act08{/gallery}

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube