Комунальна служба Партії регіонів оновила сумську альтанку

20121003-act0

Мешканці будинку по вул. Харківська, 8 звернулися до Комунальної служби Партії регіонів з проханням облаштувати бесідку на їхньому подвір'ї, яка через свою давність прийшла у непридатність.

Уже за два дні сумчани отримали майже нову альтанку.

Дворова бесідка на Харківській, 8 давно стала улюбленим місцем дозвілля та відпочинку мешканців будинку. Активні пенсіонери проводять у ній навіть дворові турніри з шахів та доміно, змагаючись за першість із сусідніми будинками. Тож допомога Комунальної служби стала неабиякою радістю для сумчан. «У такій альтанці і грати буде приємніше, і перемагати − легше», − говорять мешканці.

За словами куратора проекту Євгена Степаненка, кількість заявок від сумчан зростає шаленими темпами і роботи бригадам суттєво додалося. За місяць своєї діяльності Комунальна служба Партії регіонів вирішила вжебільше 80 житлово-комунальних проблем сумчан. Трудовий десант регіоналів працює щодня без вихідних.

У планах − нові й нові об'єкти. «Ближчим часом плануємо масово встановити лавки в районі військового містечка, бо там їх немає взагалі, встановимо на прохання мам гойдалку на дитячому майданчику, зараз у приватному секторі облаштовуємо дорогу, перила робимо біля сходинок для людей похилого віку... Дуже багато об'єктів виконуємо», − розповідає Євген Степаненко.

«Проїхавши дворами, ми зіткнулися з такою кількістю скарг від мешканців, що не реагувати на це неможна», − зазначив голова Сумської міської організації Партії регіонів Олексій Мовчан. − «Все, що ми робимо силами нашої комунальної служби, − це наша ініціатива, добра воля. Хоча це мають робити жеки. Якби вони працювали як треба, то ніяких комунальних бригад не було б».

Комунальна служба, говорять регіонали, береться за незначні за обсягами роботи об'єкти. Більш масштабні прохання сумчан, за словами Олексія Мовчана, фракція Партії регіонів у Сумській міській раді буде відстоювати під час формування бюджету міста на 2013 рік.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради