telegram Facebook Twitter instagram Youtube

391 ВПО працевлаштовано на підприємства Сумщини з початку повномасштабного вторгнення

Сумський обласний центр зайнятості продовжує підтримувати громадян, які з початком воєнних дій на території України змушені залишити рідні домівки та переїхали до Сумської області.

З моменту повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України ( 24.02.2022 року), станом на 23 жовтня  поточного року:

1529 внутрішньо переміщених осіб звернулись до обласної служби зайнятості та отримали статус безробітного, з них 75 осіб з інвалідністю; працевлаштовано службою зайнятості 391безробітну внутрішньо переміщену особу; 1418 ВПО отримали профорієнтаційні послуги; 46 - пройшли професійне навчання.

З початку дії грантової програми єРОБОТА, запровадженої з липня минулого року, 7 внутрішньо переміщених громадян скористалися можливістю створити власний бізнес.

За видами економічної діяльності робочі місця представникам зазначеної категорії шукачів роботи надали у переробній промисловості, торгівлі, закладах освіти, сфері державного управління, сільському господарстві, охороні здоров’я.

Внутрішньо переміщені особи,  що звертаються по допомогу з працевлаштування до Сумської обласної служби зайнятості, перебувають на особливому контролі. За ними закріплені кар’єрні радники, які допомагають вивчати ринок праці, базу вакансій, знайомлять з грантовими програмами, пропонують весь спектр послуг служби і на основі цього вже обираються варіанти працевлаштування.

Завжди актуальні вакансії:

▪ на сайті Cумського обласного центру зайнятості за посиланням: https://sum.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

▪ на інформаційному Telegram-каналі вакансій Державної служби зайнятості «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz 

▪ Єдиному порталі вакансій: https://jobportal.dcz.gov.ua/ 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 24 жовтня 2023, 10:54

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top