telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Помер екс-нардеп Іван Сідельник

Вчора, 12 березня, після довготривалої хвороби на 84-му році життя перестало битися серце Івана Івановича Сідельника.

Він народився 18 червня 1939 року у с. Куземин Охтирського району. Працював на різних посадах в аграрному та партійному секторах, був українським політиком, народним депутатом України п’ятого та шостого скликань, з 1998 по 2001 роки – керівником справами апарату Сумської обласної ради.

У парламенті Іван Сідельник очолював підкомітет з питань технічної політики та матеріальних ресурсів агропромислового комплексу Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, був членом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, головою підкомітету з питань соціального розвитку сільських територій.

Друзі та колеги говорять, що Іван Сідельник був не лише українським політиком, а й людиною зі стратегічним мисленням.

Депутатський корпус Сумської обласної ради та виконавчий апарат висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Івана Сідельника.

Прощання з Іваном Сідельником відбудеться у вівторок, 14 березня, о 12.45 у Центрі надання ритуальних послуг «Скорбота», вул. 20 років Перемоги, 5. Поховають його на Баранівському кладовищі.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 березня 2023, 15:55

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top