telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

СБУ викрила привласнення 1,1 млн грн бюджетних коштів, виділених на ремонт школи на Сумщині

Служба безпеки України підозрює директора однієї з будівельних компаній, який незаконно привласнив кошти відділу освіти селищної ради Охтирського району, виділені на ремонт шкільного стадіону.

За даними досудового слідства, відділ освіти, молоді та спорту громади Охтирського району уклав договір з директором харківського ТОВ щодо капітального ремонту з облаштуванням штучного покриття стадіону школи місцевої громади.

Втім зловмисник не виконав в повному обсязі взяті відповідно до договору зобов’язання й незаконно привласнив бюджетні кошти. Він власноруч вніс неправдиві дані в документи, штучно завищивши обсяги виконаних робіт та вартість придбаних матеріалів.

За висновками відповідної експертизи, через протиправні дії директора будівельної фірми бюджету було завдано збитки на 1,1 млн грн.

Підприємцю повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 (привласнення чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Викрили зловмисника співробітники Управління Служби безпеки України в Сумській області спільно зі слідчими ГУ Національної поліції Сумщини за процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top