telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сьогодні свій 70-й день народження святкує директор Сумського коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського Надія Гринь

Привітати ювілярку від імені Сумської обласної ради приїхав перший заступник голови Вадим Лисий.

Він подякував Надії Миколаївні за роботу, за виховання не одного покоління талановитих та обдарованих творців культурних традицій, які піснею й танцем, музикою та словом, образотворчим мистецтвом наповнюють духовну скарбницю українського народу.

«Не дивно, що Вас щиро і радісно вітають з квітами й оркестром прямо з холу закладу, бо Ви є яскравим прикладом того, як кропіткою роботою та любов’ю до своєї справи можна долати вершини і створити один із кращих закладів не лише Сумщини, а й держави. У коледжі мистецтв і культури створена кузня талантів зі своєю унікальною історією й традиціями. Попри всі складнощі воєнного часу, розвивайтеся, творіть і надійно тримайте мистецький фронт України», - сказав Вадим Лисий, вітаючи ювілярку. Він побажав їй міцного здоров’я, високого творчого натхнення, успіхів та процвітання коледжу, миру й перемоги Україні.

Надія Гринь є керівником КЗ СОР «Сумський фаховий коледж мистецтв і культури ім.  Д.С. Бортнянського» 17 років, а працює в закладі майже 50 років. Має високе звання «Заслужений працівник культури України».

Сам коледж славиться своїми музичними, хоровими, вокальними, хореографічними, творчими колективами – переможцями престижних конкурсів і фестивалів.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top