telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Артисти театру Щепкіна порадували сумчан патріотичною програмою та зібрали кошти на потреби ЗСУ

Потужним концертом відзначили артисти Сумського Національного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна День Української Державності. 

У ході яскравого, експресивного шоу, що проходило у рамках сумського музичного марафону, відбувався збір коштів для потреб Збройних Сил України та формувань Територіальної оборони. Упродовж  концертної програми чимало глядачів внесли свою особисту лепту у допомогу нашим героїчним оборонцям.

Пролунали пісні високого патріотичного звучання: «Я-України син», «Україна – це ти», «Рідний край», «Мамине безсоння», «Хочу жити без війни», «Обійми» та інші відомі твори українських авторів.

Особливо емоційною стала фінальна частина,  яка увінчала двохгодинну концертну програму. Знаменитий хіт «Україна переможе» з  великою самовіддачею виконали артисти Сумського Національного театру разом з луганчанами – колегами з Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.  

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top