telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Країна в смартфоні» - про інформаційну та гендерну революції у книзі Олександра Герасименка

У серпні 2021 року до 30-ї річниці Незалежності України вийшло літературно-художнє видання «Країна в смартфоні» президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень Олександра Герасименка.

Автор книги на основі діалогів старшого та молодшого покоління захоплено розповідає, занурюючись в історію попередніх століть, про революційні зміни, які принесла у сучасний мінливий світ інформаційна та гендерна революції, що докорінно змінили життя ХХ-го та нинішнього ХХІ-го століття.

«В наш час, - інформує Олександр Герасименко, - світ заповнила віртуальна реальність яка впливає на всі сфери життя і в тому числі на освіту. Сучасне інформаційне суспільство було сформовано попереднім розвитком писемності, книгодрукування, телефону, радіозв’язку, телебачення. Людська цивілізація постійно змінювала способи обробки інформації, спосіб виробництва, стиль життя, системи цінностей. Але кардинально зміни відбулися тільки з розвитком епохи комп’ютерних IT технологій. З’явилися цифрові електронні комунікації, радіо, фотографія, телебачення, кіно, IP-телефонія. Комп’ютер забезпечив швидкий пошук, обробку, накопичування, зберігання, опрацювання, подання і передавання графічної, текстової, цифрової, аудіо і відеоінформації.

Люди читають електронні книжки, пишуть листи електронною поштою, редагують, малюють, рахують числа, грають, створюють музику, зберігають і використовують всі дані в цифровому виді! Якщо раніше дитина традиційно одержувала вербальну інформацію від батьків, школи і друзів, то тепер отримує знання за допомогою новітніх цифрових технологій.

Незабаром прийде час, коли музеї, театри, музичні концертні зали, консерваторії перейдуть на цифрові технології. І завтра можна буде переглянути все віртуально в смартфоні, у зручному для людей онлайн режимі. Віртуальне спілкування стане невід’ємною частиною різних сфер життя!»

Автор розповідає про історію створення інтерактивного телебачення та штучного інтелекту - молодої галузі досліджень про розумні машини. Другою червоною лінією «Країни в смартфоні» є дослідження про гендерні стосунки в суспільстві – від часів патріархального ладу давнини – до сучасної гендерної рівності чоловіків і жінок після тривалої боротьби світового жіноцтва за свої права. Також автор зупиняється на історії вітчизняного жіночого руху в Україні. Окремою темою в «Країні в смартфоні» висвітлені національні традиції українського народу. Розкривається і надзвичайно важлива тема членства України в Європейському союзі та НАТО є запорукою суверенітету та високих стандартів життя українців.

З особливою увагою в книзі «Країна в смартфоні» розкрита тема росту національної свідомості українців у важкий для держави час.

Детальніше про книгу: https://cutt.ly/8QCgcba

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top