telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Молодих виконавців Сумщини запрошують взяти участь у фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії «Оберіг 2021»

4-6 листопада 2021 року у приміщенні Палацу культури міста Луцька пройде Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «Оберіг 2021».

Завдання фестивалю – пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі співаної поезії та авторської пісні, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного контенту для програм радіо і телебачення, концертних організацій тощо.

Фестиваль «Оберіг» є майданчиком для утвердження ідеї Незалежності України, засобом відродження та утвердження українського національного духу.

Організатори заходу переконані, що Сумщина завжди була і залишається висококультурним патріотичним регіоном, в якому щиро шанують і примножують українські традиції, у тому числі в царині авторської пісні та співаної поезії. Тож запрошують молодих виконавців узяти участь у фестивалі.

Ознайомитися з Положенням фестивалю-конкурсу можна на офіційному сайті Волинського обласного науково-методичного центру культури за посиланням: http://www.nmck-volyn.com.ua/news_detail.php?id=749 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top