telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Молодих виконавців Сумщини запрошують взяти участь у фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії «Оберіг 2021»

4-6 листопада 2021 року у приміщенні Палацу культури міста Луцька пройде Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «Оберіг 2021».

Завдання фестивалю – пошук та підтримка молодих талановитих виконавців у жанрі співаної поезії та авторської пісні, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного контенту для програм радіо і телебачення, концертних організацій тощо.

Фестиваль «Оберіг» є майданчиком для утвердження ідеї Незалежності України, засобом відродження та утвердження українського національного духу.

Організатори заходу переконані, що Сумщина завжди була і залишається висококультурним патріотичним регіоном, в якому щиро шанують і примножують українські традиції, у тому числі в царині авторської пісні та співаної поезії. Тож запрошують молодих виконавців узяти участь у фестивалі.

Ознайомитися з Положенням фестивалю-конкурсу можна на офіційному сайті Волинського обласного науково-методичного центру культури за посиланням: http://www.nmck-volyn.com.ua/news_detail.php?id=749 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top