telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумський Національний Академічний театр драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна завершив свій 88-й театральний сезон

11 липня виставою «Чудернацькі пригоди Бурсака» Сумський Національний Академічний театр драми та музичної  комедії ім.М.С.Щепкіна завершив свій 88-й театральний сезон.

Безперечно, що він був доволі насиченим і плідним, а, головне,  позначився вагомою історичною подією не лише в житті театру, а й всієї театральної України: закономірним результатом багаторічних колективних зусиль щепкінців стало надання театру статусу «Національний» (Постанова Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2020 року, Указ Президента України від 8 вересня 2020 року).

Зокрема, творчий колектив театру, включаючи інноваційні форми і новітні методи роботи, підготував десять унікальних, високохудожніх прем’єр:  «Нелегалка» Анатолія Крима у постановці заслуженої артистки України Олени Зарицької, балет «Панночка та Хуліган» - балетмейстер-постановник Віктор Байстрюченко, концертна програма «Все для жінок» - головний диригент, заслужений працівник культури України Віталій Тамілін, «Боїнг-Боїнг» Марка Камолетті у постановці  Владислава Калініченка та ін.

Працюючи над новими постановками, театр взяв участь у 10 Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях. І все це в умовах жорстокої світової пандемії.

Незважаючи на ці складні обставини, здійснено показ 315 вистав,  а це  115 % від планових показників.

Генеральний директор театру-художній керівник, заслужений діяч мистецтв України Микола Юдін, у своєму наказі за підсумками сезону відзначив працівників усіх структурних підрозділів театру, а на загальних зборах трудового колективу вручені численні грамоти Листи-подяки та інші відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, управління культури та Національної спілки театральних діячів України.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 13 липня 2021, 09:42

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top