telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Сумський Національний Академічний театр драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна завершив свій 88-й театральний сезон

11 липня виставою «Чудернацькі пригоди Бурсака» Сумський Національний Академічний театр драми та музичної  комедії ім.М.С.Щепкіна завершив свій 88-й театральний сезон.

Безперечно, що він був доволі насиченим і плідним, а, головне,  позначився вагомою історичною подією не лише в житті театру, а й всієї театральної України: закономірним результатом багаторічних колективних зусиль щепкінців стало надання театру статусу «Національний» (Постанова Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2020 року, Указ Президента України від 8 вересня 2020 року).

Зокрема, творчий колектив театру, включаючи інноваційні форми і новітні методи роботи, підготував десять унікальних, високохудожніх прем’єр:  «Нелегалка» Анатолія Крима у постановці заслуженої артистки України Олени Зарицької, балет «Панночка та Хуліган» - балетмейстер-постановник Віктор Байстрюченко, концертна програма «Все для жінок» - головний диригент, заслужений працівник культури України Віталій Тамілін, «Боїнг-Боїнг» Марка Камолетті у постановці  Владислава Калініченка та ін.

Працюючи над новими постановками, театр взяв участь у 10 Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях. І все це в умовах жорстокої світової пандемії.

Незважаючи на ці складні обставини, здійснено показ 315 вистав,  а це  115 % від планових показників.

Генеральний директор театру-художній керівник, заслужений діяч мистецтв України Микола Юдін, у своєму наказі за підсумками сезону відзначив працівників усіх структурних підрозділів театру, а на загальних зборах трудового колективу вручені численні грамоти Листи-подяки та інші відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, управління культури та Національної спілки театральних діячів України.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 13 липня 2021, 10:42

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top