telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Тростянецька територіальна громада перемогла у конкурсі проєктів від Програми U-LEAD «Громада, дружня до бізнесу»

Всього по Україні підтримку отримають 10 територіальних громад.

Нагадаємо, що проєктні заявки на конкурс мали можливість подавати лише ті громади, очільники яких успішно пройшли унікальну навчальну програму «Кроки для керівників».

«Метою конкурсу є розвиток сприятливого бізнес-середовища, налагодження ефективного діалогу з бізнесом та підтримка відповідального підприємництва в громадах в умовах протидії наслідкам пандемії COVID-19 в Україні», - розповіла керівниця Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD Марина Лобова.

За її словами, в умовах пандемії та карантинних заходів, інвестори, особливо іноземні, обмежені у можливості відвідувати громади та фактично можуть отримувати інформацію та оцінювати умови для інвестування лише у режимі онлайн. Ускладнена також й можливість проведення регулярних діалогових зустрічей між бізнесом та владою, звужено інформаційний простір для підтримки-бізнесу. Тож мета, поданого Тростянецькою громадою проєкту - впровадити актуальну ініціативу щодо цифровізації інвестиційно-бізнесового середовища.

Проєкт-переможець має назву "Hromada4Business. Інновації та процвітання", у рамках реалізації якого планується створити одноіменний веб-портал, змістовно оновити та розробити дизайн інвестиційного паспорту громади, а також провести навчання для представників бізнесу у напрямку цифровізації.

«Реалізація відібраних проєктів розпочнеться орієнтовно у вересні 2021 р. і буде завершена найпізніше 31 березня 2022 р.», - підсумувала Марина Лобова.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top