telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Жителі Павлівки відзначили День села

Чи не все село зібралося біля місцевого будинку культури на урочистості з нагоди 335-ї річниці від дня заснування Павлівки Сумського району.

На свято завітали керівники району, територіальної громади, навколишніх сіл і перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко, дитинство якого пройшло неподалік від Павлівки.

«Мені приємно бути у вас на святі, бо я дуже добре знаю ваше село: у дитинстві приїздив сюди на став рибалити, а мої бабуся з дідусем жили поряд – у Рогозному. Від усієї душі хочу привітати кожного жителя з днем ​​народження вашої малої батьківщини. Сказати всім величезне спасибі, тому що саме завдяки вам, жителям, які люблять своє село і працюють заради його благополуччя, Павлівка процвітає. Радує, що тут народжуються діти, і зараз на святі я бачу багато молоді. Викликає повагу, що тут працюють потужні місцеві аграрні підприємства, які допомагають соціальній сфері села. Ваша щоденна праця, відданість і любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Спасибі старшому поколінню за те, що передаєте свій безцінний досвід молоді. Спасибі молоді, яка вирішила залишитися і розвивати Павлівку. Хочу побажати вам і надалі любити своє село. Нехай буде у всіх достаток, здоров'я, благополуччя», - сказав у своєму привітанні Олександр Стрельченко.

Він вручив Заслуженому працівнику сільського господарства, депутату Білопільської міської ради, голова фермерського господарства «Ярослав-2005», Миколі Слиньку цінний подарунок Сумської обласної ради, а від себе особисто передав кошти на розвиток дитячого спорту старості Павлівки Світлані Федорченко.

Микола Слинько побажав односельцям здоров’я, подякував за працю, яку всі спільно роблять для села. Відзначив працівників соціальної сфери і вручив місцевому ФАПу прибор для вимірювання цукру в крові.

Також жителів вітали керівник територіальної громади Юрій Зарко й староста села Світлана Федорченко. Вони розповіли, чим сьогодні живе Павлівка, які зміни відбулися останнього року, звернулися з теплими словами привітань до селян. Від них приймали подарунки батьки наймолодших жителів, найстарші мешканці, ті, хто відзначили «золоте» весілля та інші.

Вокальні колективи сільського будинку культури порадували присутніх чудовим концертом. Для малечі були організовані атракціони, гірки. Усі присутні мали змогу переглянути виставки народної творчості та поласувати смаколиками місцевих господинь, якими пригощали у спеціалізованих куренях.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 12 липня 2021, 10:03

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top