telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Цікава подорож у часі – візит до Сумського обласного краєзнавчого музею

Музей – це місце, що дає можливість подорожувати у просторі та часі. Протягом цього тижня таку віртуальну подорож здійснили близько 700 мешканців нашого міста – учні шкіл № 6, 7, 10, 18 та 30. Під час екскурсій дітлахи ознайомилися з різноманітною флорою та фауною краю, його історією та матеріальною культурою. Доторкнувшись до музейних артефактів, на власному досвіді з’ясували яким було життя їх предків.

Працюючи з малечею музейні співробітники застосовували різноманітні інтерактивні форми роботи, що дали можливість школярам набути нових знань та вмінь, отримати безцінний історичний досвід, який передається від покоління до покоління. Спілкування з дітьми було цікавим і жвавим, а різноманітні запитання, які вони ставили співробітникам, стали яскравим свідченням тому, що експозиція привернула увагу малечі, яка відвідавши музей отримала позитивні емоції. 

Музей і надалі чекає своїх юних і допитливих відвідувачів, які цікавляться історією та природою рідного краю. З понеділка по п’ятницю заклад працює з 9-00 до 17-00, а для більшої зручності відвідувачів, у вихідні дні музей змінив свій графік роботи і працює з 11-00 до 19-00. Запрошуємо до музею!

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top