telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Путивльській громаді проходить відкритий чемпіонат з боксу

9 червня перший заступник голови ради Олександр Стрельченко відвідав відкритий чемпіонат Путивльської громади з боксу.

У цей день у славному місті Путивль зібралися всі ті, кому не байдужий спорт, здоровий спосіб життя і ті, кого зігріває спортивний азарт. Участь у змаганнях взяли команди з різних міст та сіл області, а також були команди з Чернігівщини.

«Сьогодні в Путивлі стартує справжнє свято боксу! Адже упродовж наступних двох днів тут будуть змагатися найсильніші та найкращі юнаки. Шлях до великих перемог завжди починається з першого кроку. Неважливо, коли і де ти його зробиш, головне знайти в собі силу і мужність подолати сумніви. Бокс – це прекрасний вид спорту, яким займається сильна та мужня молодь. Дуже приємно, що на відкритий чемпіонат міста Путивль приїхали боксери з Глухова, Шостки, Бурині, Ромнів, Охтирки, Тростянця, Сум та гості з Чернігівської області. Це говорить про те, що бокс приоритетний вид спорту на Сумщині та розвивається майже у всіх містах нашої області», - сказав Олександр Стрельченко у вітальному слові спортсменів.

Також посадовець зазначив, що в Путивлі та Бурині допомагає боксерам депутат обласної ради Микола Ільченко.

Загалом в Сумському обласному депутатському корпусі стало доброю традицією популяризувати різні види спорту. Всі депутати розуміють, що спорт закаляє, робить націю сильною і здоровою, тому й надалі допомагатимуть спортсменам.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top