telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Нова вистава щепкінців чекає на глядача

15 квітня у Національному театрі  драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна завершилася робота над новою виставою «Афінські вечори» за п’єсою відомого драматурга та кінорежисера Петра Гладіліна у постановці Антона Меженіна.

Сценічні події відбуваються у інтелігентній сім’ї,  яка зовні виглядає цілком благопристойно. Між тим, насправді все далеко не так. Суперечливі позиції членів родини часом руйнують усталений стереотип. Крізь призму непростих сімейних стосунків автор робить проекцію на саму суть багатьох суспільних  негараздів.

У головній ролі - народна артистка України Євгенія Серебрякова. Під час вистави свій чудовий акторський талант  також продемонстрували досвідчені майстри сцени – заслужений артист України Сергій Медін, Олександр Середа, Ганна Глазачева, Юрій Кулик.  

У постановці задіяні талановиті молоді митці - Анастасія Старосельська, Яніна Бабенко, Олександр Михайлов, які внесли свій особливий колорит у цікаву режисерську роботу.  

Щепкінці чекають на свого глядача на перегляд вистави після завершення карантинних обмежень.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top