telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Скільки громади Сумщини витрачають на галузь освіти та утримання апаратів?

Витрати місцевих бюджетів громад Сумщини у 2020 році склали 6 млрд грн,  а власних доходів надійшло лише 4,2 млрд гривень. Отже, 1,8 млрд грн було профінансовано з державного бюджету (субвенції та дотації).

«Найбільше коштів з місцевих бюджетів витрачається на галузь освіти  - 47% від загальної суми видатків. При цьому у відсотковому співвідношенні найбільша частка витрат на освіту в Кириківській територіальній громаді – 68%, Кролевецькій та Недригайлівській - 67%, а найменша  у Шалигинській  та Сумській  – 38%. На охорону здоров’я було витрачено - 8%, житлово-комунальне господарство - 10%, на утримання органів місцевого самоврядування - 13%», - зазначає Ірина Алєєва, радниця з питань місцевих фінансів та управління Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD.

Щодо апаратів управління, то середній відсоток витрат на утримання апарату управління у власних доходах по громадах Сумщини є трохи меншим від середньоукраїнського показника та складає близько 18%. У розрахунку на одного мешканця це дорівнює 934 гривень.

«До 20% витрачають на апарат управління такі громади як Сумська, Комишанська, Конотопська, Кролевецька, Тростянецька, Краснопільська, Охтирська та Шосткинська.

Близько 40% витрачають Чупахівська, Шалигінська та Новослобідьська громади.  У абсолютних цифрах у розрахунку на одного мешканця найменше таких витрат має Кролевецька ТГ - 448 грн, а найбільше Шалигінська тергромада - 2698 грн», - підсумовує Ірина Алєєва.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 12 квітня 2021, 10:23

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top