telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про результати службової діяльності підрозділів поліції регіону за підсумками 2020 року

Відповідно до статті 9 Закону України «Про національну поліцію» поліція здійснює свою діяльність на засадах відкритості та прозорості, в межах, визначених Конституцією та законами України. Поліція забезпечує постійне інформування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також громадськості про свою діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку.

Про результати службової діяльності підрозділів поліції регіону за підсумками 2020 року прозвітував начальник ГУНП в Сумській області.

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про результати службової діяльності підрозділів поліції регіону за підсумками 2020 року

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 09 березня 2021, 16:53

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top