telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Служба зайнятості Сумщини: навчання матерів дітей з інвалідністю

На початку лютого представники громадської організації «Під матусиним крилом» звернулися до Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації щодо проведення навчальних курсів для матерів дітей з інвалідністю.

Служба зайнятості охоче відгукнулася на це звернення, організувавши навчання на базі ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Вже 19 лютого за встановленим та погодженим із ГО «Під матусиним крилом» графіком, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм та заходів, передбачених МОЗ України в умовах COVID-19, жінки, віком від 30 до 50 років, приступили до навчання з манікюрної справи (4 особи) та перукарської майстерності (6 осіб) тривалістю 40 годин кожен.

Як зазначив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, навчальний курс передбачає не тільки теоретичну викладку матеріалу, а заплановано оволодіння практичними навичками, проведення майстер-класів. Особливість навчання матерів дітей з інвалідністю полягає в тому, що весь спектр послуг надається в зручний для слухачів час, бо це особлива катрегорія жінок, які не мають можливості приділити навчанню, скажімо, 6 годин на день. Це, безумовно, ускладнює процес оволодіння обраною справою, та служба зайнятості реагує на будь-які виклики ринку праці, враховуючи людський фактор  через надання послуг на якісному рівні й завжди знаходить вихід навіть з неординарних ситуацій. 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top