telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Конкурс Секторальної підтримки ЄС: фахівців з ОТГ трьох областей навчали готувати проєктні заявки

Якими є особливості заповнення логіко-структурної матриці та її зв’язок з розділами проєктної заявки для проєктів регіонального розвитку?

Відповідь на це питання можна було почути під час онлайн-тренінгу для фахівців, які займаються підготовкою проєктів у громадах з ОТГ Полтавської, Сумської, Черкаської областей.

«Ми допомагаємо громадам навчитися якісно готувати проєктні заявки, адже це дійсно вагомий інструмент для їх розвитку. В умовах обмеженості бюджету та значної конкуренції - це особливо актуально. Але наша мета - не тільки надати разову допомогу в рамках конкретного конкурсу, а дійсно підготувати сильні проектні команди, які системно будуть використовувати ці знання на користь наших громад у майбутньому», - прокоментувала Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу Програми U-LEAD.

Під час тренінгу учасники спільно з Григорієм Перервою, експертом з підготовки проєктів Програми «U-LEAD з Європою», шукали відповіді на питання: що таке логіко-структурна матриця і чого слід починати саме з неї? Що таке дерево проблем і дерево цілей? Як логіко-структурна матриця корелюється з проєктною заявкою і на що будуть дивитися експерти? Ризики та припущення: як бути з ними? Показники успішності проєкту: що писати та як перевіряти?

«Конкурс Секторальної підтримки ЄС – це одночасно можливість та виклик для громад. Можливість, адже відкривається доступ до значних фінансових ресурсів (можна залучити до 48 млн. грн.), виклик - бо є дуже серйозні вимоги до змісту і якості проєктів. Саме для того, щоб помогти ОТГ робити якісні й логічно структуровані проєктні заявки нами було організовано і проведено низку тренінгів», - зазначив Григорій Перерва.

Були розглянуті питання вимог до логіко-структурної матриці в контексті підготовки проєктів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів бюджетної секторальної підтримки Європейського Союзу; питання визначення кореляцій між загальним текстом проєктної заявки та логіко-структурною матрицею; підходи до відображення і управління ризиками проєкту; особливості вибору індикаторів та джерел і засобів перевірки; приклади заповнення логіко-структурної матриці на попередній на конкурс Секторальної підтримки ЄС.

Як подати проєкт? Відповідь можна знайти тут https://cutt.ly/of4U2Kh

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top