telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Пішов з життя заступник голови Сумської районної ради Анатолій Миколайович Салогуб

Страшна звістка блискавкою увірвалася в життя мешканців Сумщини – 3 вересня раптово пішов у вічність заступник голови Сумської районної ради, професор, доктор сільськогосподарських наук Анатолій Миколайович Салогуб.

Біль утрати разом з рідними, друзями, колегами, усіма, хто знав цю розумну, мудру людину, науковця, викладача, професійного, виваженого керівника, розділяють депутати Сумської обласної ради.

Народився Анатолій Миколайович Салогуб 23 травня 1962 року в с. Мижиріч Лебединського району Сумської області.

1984 року закінчив зооінженерний факультет Сумського філіалу Харківського сільськогосподарського інституту. Отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «зооінженер», почав працювати головним зоотехніком, потім директором підсобного господарства ВО «Сумихімпром». З 1997 року – науковий співробітник лабораторії розведення бурої та м’ясної худоби Інституту розведення і генетики тварин УААН. Працював директором СТОВ «Елітаплемсервіс», заступником директора госпрозрахункової фірми «Металбудхім» ВАТ «Сумихімпром» з питань сільського господарства і транспорту, директором ТОВ «Агрофірма «Родючість».

2011 року очолив інституту ННІ тваринництва та ветеринарної медицини, тоді ж захистив докторську дисертацію на тему: «Селекційно-генетичні аспекти формування скотарства північно-східного регіону України», а згодом став працювати проректором з наукової та фінансово-економічнї діяльності Сумського НАУ.

У червні 2014 року був призначений на посаду першого заступника голови Сумської районної державної адміністрації. У грудні 2015 року депутати Сумської районної ради виявили Анатолію Миколайовичу високу довіру, обравши заступником голови.

Де б не працював Анатолій Миколайович Салогуб, ніколи не залишав наукову та викладацьку роботу. З 2007 року за сумісництвом він - доцент кафедри розведення і селекції тварин та водних біоресурсів, а з 2012 – професор цієї ж кафедри. Займався селекційним удосконаленням худоби українських молочних порід Сумського регіону з поглибленим вивченням практичних та теоретичних засад проблемних питань з оцінки та добору тварин бажаного типу з урахуванням екстер’єрно-конституціональних особливостей. Написав майже сотню наукових праць та підручник.

«Нехай світлий спомин про Анатолія Миколайовича Салогуба назавжди залишиться в серцях рідних і колег, хто знав, любив і поважав його! – сказав голова обласної ради Володимир Токар. – Поділяємо біль втрати. Вічна і світла йому пам’ять!»

 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top