telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Кого найбільше потребують роботодавці Сумщини

За інформацією Сумської обласної служби зайнятості протягом січня-липня 2020 року роботодавці подали до філій та центрів зайнятості області 15,3 тис. вакансій.

За видами економічної діяльності вакансії розподілилися наступним чином: 27% робота пропонувалася у сільському, лісовому та рибному господарстві; 19% - на підприємствах та установах переробної промисловості; 14% - в оптовій та роздрібній торгівлі, 7% - у державному управлінні й обороні.

У розрізі професій найбільшим попитом у роботодавців користувалися кваліфіковані робітники, а саме: водії автотранспортних засобів та трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці продовольчих товарів, кухарі, продавці непродовольчих товарів, охоронники, продавці-консультанти, молодші медичні сестри тощо).

У сільськогосподарському секторі бракує робітників для виконання лісокультурних (лісогосподарських) робіт. Не вистачає робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, зеленого будівництва, лісорубів.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, сестер медичних, фахівців, вихователів,  спеціалістів державної служби, економістів, інженерів різних галузей,  менеджерів.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники,   прибиральники службових приміщень, сторожі, вантажники. 

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 6,0 тис. грн. (на відповідну дату 2019 року – 5,5 тис.  грн.).

 

Стежте за новинами у Теlegram

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top