telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

«Сеймський» об’єднав рибалок

Напередодні головного державного свята – Дня незалежності України - комунальний заклад «РЛП «Сеймський» провів змагання на р. Сейм. У м. Путивль зібралися любителі риболовного спорту, аби позмагатися й добре відпочити у передсвятковий день родинним колом.

«Усі бажаючі мали змогу випробувати свої сили і професіоналізм,- розповідає директор парку, депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва. - Дві години спортсмени закидали свої вудки в надії зловити якнайбільше риби».

Приємною була мить нагородження. Третє місце виборола Марія Шинкарьова, друге Ірина Шаповалова. А ось чемпіоном змагань став Єгор Коваленко.

У номінації «Найдосвідченіший рибалка» нагороду отримав В’ячеслав Савченко. наймолодшим учасником змагань був названий Єгор Горбенко. Номінація «За волю до перемоги» дісталась Івану Нємцову, який зовсім трішки не дотягнув до бронзи. Вага його улову лише на 10 г менша від улову третього призера.

Усі учасники змагань нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Керівник комунального закладу обласної ради «РЛП «Сеймський» Марія Коняєва щиро подякувала всім, хто долучився до цього заходу. А також зазначила, що колектив, який вона очолює, сповнений ентузіазму й різних задумок, спрямованих на залучення земляків до спілкування з природою рідного краю. Зокрема нещодавно вони розробили проект «Зелений туризм: можливості зайнятості жінок» для мешканок Путивльського, Буринського, Кролевецького та Конотопського районів, що розташовані на території РЛП «Сеймський». До участі в заходах запрошуються всі бажаючі.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top