telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Проводиться відкрите обговорення проекту Плану розвитку систем розподілу АТ «Укрзалізниця» на 2021-2025 роки

Акціонерне товариство «Укрзалізниця» здійснює ліцензійну діяльність з розподілу електричної енергії.

Відповідно до Кодексу системи розподілу, статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, товариство повідомляє про початок процедури відкритого обговорення проекту Плану розвитку систем розподілу АТ «Укрзалізниця» на 2021-2025 роки.

Пропозиції та зауваження, а також заявки для участі у засіданні приймаються до 25.08.2020 включно за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або поштою: 03150, м. Київ, вул. Єжи Гедройця, 5, АТ «Укрзалізниця», Департамент електрифікації та електропостачання. Контактна особа: Довгалюк Олег Петрович, тел.: 044-465-05-36.

Матеріали для ознайомлення розміщені на офіційному веб-сайті товариства у розділі/підрозділі «Про нас» «Діяльність» «Розподіл електричної енергії (електропостачання)» «Розвиток електричних мереж» «План розвитку систем розподілу АТ «Укрзалізниця» на 2021-2025 роки».

Відкрите обговорення проекту Плану розвитку систем розподілу АТ «Укрзалізниця» на 2021-2025 роки та розгляду пропозицій і зауважень до нього відбудеться 26.08.2020 о 10.00 в приміщенні АТ «Укрзалізниця» за адресою: м. Київ, вул. Єжи Гедройця, 5, каб. 510. Надання заявки на участь обов’язкове.

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top