telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Сумчанка Вікторія Ломака ввійшла до ТОП-50 учителів України і тепер побореться за головний приз премії

Вікторія Ломака – вчитель англійської мови Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 – регулярно використовує соцмережі для організації навчального процесу. Тож її учні вчасть англійську з, так би мовити, першоджерел. А саме: по сторіз королеви Англії, закордонних кумирів тощо. Стимулює пані Вікторія й спілкування своїх вихованців з однолітками з інших країн. Цьому сприяють спільні проекти на платформі Etwinning Plus.

Як розповідає вчителька, її інновації полягають у тому, щоб завжди бути в курсі того, що зараз подобається її учням і використовувати їх зацікавленість з навчальною метою.

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року. Створена громадською спілкою “Освіторія». Вчителі, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфер, виховують громадян світу, цінують свою роботу. Їх працю відзначають колеги й спільнота. До речі, минулого року наша землячка, вчителька англійської мови з Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Оксана Мироняк увійшла до десятки кращих учителів України.

Цьогорічного переможця оголосять у Міжнародний день учителя, 3 жовтня, й винагородять головним призом у 250 тисяч гривень та корисними, приємними подарунками від партнерів конкурсу.

Залишається лише побажати сумчанці Вікторії Ломаці перемоги!

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top