telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Фахівці lнcтитуту серця МОЗ України провели консультації у Сумах

Столичні кардіологи приймали пацієнтів із серцево-судинними хворобами у обласному кардіодиспансері, а дітей з  вродженими  вадами  серця – на кафедрі  педіатрії  медичного інституту СумДУ, яка розташована у обласній дитячій клінічній лiкарнi.

Виїзні бригади на чолі з директором Інституту серця, професором Борисом Тодуровим, приймали всіх бажаючих пацієнтів за попереднім записом - у порядку живої черги. «Обмежень для прийому у нас немає. Ми консультуємо усіх, кому це потрібно. Є люди, які приїжджають до нас із сільської місцевості, з районів, для яких навіть приїзд до Сум – це вже великі гроші. Тому консультуємо та обстежуємо їх безкоштовно. Ми привозимо з собою не тільки спеціалістів, а і обладнання екстракласу, на якому діагностуємо майже 95 відсотків усіх вад серця. Це дозволяє одразу поставити пацієнтам діагноз, з яким вони приїдуть до нас у Київ», - сказав Борис Тодуров. Він також зауважив, що всі лікарі Сумського кардіодиспансеру – це професіонали своєї справи. Зокрема, Олександр Русанов – найдосвідченіший ангіографічний хірург у регіоні. Саме завдяки йому у жителів області з’явилася можливість проведення коронаграфії.

Борис Тодуров побажав, щоб усі громадяни з серцево-судинними проблемами  вчасно зверталися до лікарів, оскільки під час прийому було виявлено дуже багато пацієнтів, які зневажливо ставилися до свого здоров’я і звернулися до кардіологів уже з ускладненнями, які набагато важче лікувати.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top