telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На самому злеті обірвалося життя юрисконсульта управління майном обласної ради Каріни Козупиці

Страшна звістка сколихнула минулої суботи Сумську обласну раду. 4 липня трагічно загинула головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу управління майном Каріна Андріївна Козупиця.

Молода, вродлива, чуйна, розумна дівчина пішла у небуття у самому розквіті. Трохи більше місяця тому їй виповнилося лише 30 років.

Народилася Каріна Андріївна у м. Тростянець Сумської області. У 2012 році закінчила Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». З 2012 року працювала на різних посадах у відділі Держкомзему у Тростянецькому районі, секторі державного земельного кадастру відділу Держземагентства у Тростянецькому районі, Тростянецькій районній державній адміністрації, Управлінні патрульної Служби МВС у місті Харкові, Департаменті патрульної поліції. З листопада 2016 року розпочала свою роботу в Управлінні майном Сумської обласної ради.

«Каріна назавжди залишиться у нашому серці життєрадісною, милою, чуйною, доброзичливою, що дарувала привітну посмішку при кожній зустрічі. Бог прийняв у обійми її світлу душу. Вічна їй пам’ять. А рідним і близьким – наші щирі співчуття», - зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Козупиця Каріна Андріїна була людиною прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Вона мала заслужений авторитет серед депутатського корпусу, керівництва закладів, установ та підприємств, що належать до сфери управління Сумської обласної ради.

«Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся родини Каріни і нашого управління. Не віриться, що ми більше ніколи не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Розділяю біль втрати з рідними та колегами Каріни», - сказав начальник управління майном Дмитро Нагорний.

Світла пам’ять про Каріну Андріївну Козупицю залишаться у серцях тих, хто її знав. Від імені депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату обласної ради та колег – працівників Управління майном Сумської обласної ради висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійної. Хай Господь дає їм мужності й терпіння! А ми ж, у глибокій скорботі низько схиляємо голови та молимося за упокій її душі, бо не вистачає слів, щоб передати наш безкінечний смуток та безмірне горе!

Вічна і світла пам'ять!

 

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top