telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Усього 66 років відміряла доля вченому, доценту СумДПУ, депутату Сумської обласної ради 5 скликання Сергію Стаховському

Доля немилосердна, часом несправедлива, бо забирає від нас хороших людей, які ще могли б принести чимало добра й користі родині, друзям, суспільству. Ось неприпустимо рано перестало битися й серце Сергія Мечиславовича Стаховського. А він лише 4 січня зустрів своє 66-річчя.

Пішла від нас людина, яка все своє життя віддала науковій роботі, справі вихованню та підготовки майбутніх учителів у Сумському державному педагогічному університеті ім. А. П. Макаренка - з 1981 року на посаді старшого викладача, з 1987 року – заступника, а згодом і декана філологічного факультету. Свого часу закінчивши Дніпропетровський державний університет з відзнакою за спеціальністю українська мова і література, він прищеплював і студентам свою любов до рідного слова. Розробив і багато років Сергій Мечиславович читав курси лекцій з теорії літератури, історії літературної критики, введення в літературознавство. У лютому 1988 року отримав учену ступінь кандидата філологічних наук.

Він уболівав за майбутнє освіти, щедро ділився досвідом з колегами й студентами, будучи обраним депутатом Сумської обласної ради допомагав своїм виборцям, усім, хто до нього звертався.

Знаючого, чесного і принципового викладача-керівника, просто хорошу людину любили і поважали всі, хто його знав. Тож особливо гірко відзначати, що віднині його душа на небесах.

Керівництво, депутати, працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради поділяють біль непоправної втрати з рідними.

Світлий спомин про Сергія Мечиславовича Стаховського житиме у вдячній пам’яті всіх, кого він навчав, з ким працював і займався громадською діяльністю, з ким дружив і кому допомагав.

Прощання з покійним відбудеться 7 травня о 12.30 на Баранівському кладовищі.  

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2020, 13:53

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top