telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Усього 66 років відміряла доля вченому, доценту СумДПУ, депутату Сумської обласної ради 5 скликання Сергію Стаховському

Доля немилосердна, часом несправедлива, бо забирає від нас хороших людей, які ще могли б принести чимало добра й користі родині, друзям, суспільству. Ось неприпустимо рано перестало битися й серце Сергія Мечиславовича Стаховського. А він лише 4 січня зустрів своє 66-річчя.

Пішла від нас людина, яка все своє життя віддала науковій роботі, справі вихованню та підготовки майбутніх учителів у Сумському державному педагогічному університеті ім. А. П. Макаренка - з 1981 року на посаді старшого викладача, з 1987 року – заступника, а згодом і декана філологічного факультету. Свого часу закінчивши Дніпропетровський державний університет з відзнакою за спеціальністю українська мова і література, він прищеплював і студентам свою любов до рідного слова. Розробив і багато років Сергій Мечиславович читав курси лекцій з теорії літератури, історії літературної критики, введення в літературознавство. У лютому 1988 року отримав учену ступінь кандидата філологічних наук.

Він уболівав за майбутнє освіти, щедро ділився досвідом з колегами й студентами, будучи обраним депутатом Сумської обласної ради допомагав своїм виборцям, усім, хто до нього звертався.

Знаючого, чесного і принципового викладача-керівника, просто хорошу людину любили і поважали всі, хто його знав. Тож особливо гірко відзначати, що віднині його душа на небесах.

Керівництво, депутати, працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради поділяють біль непоправної втрати з рідними.

Світлий спомин про Сергія Мечиславовича Стаховського житиме у вдячній пам’яті всіх, кого він навчав, з ким працював і займався громадською діяльністю, з ким дружив і кому допомагав.

Прощання з покійним відбудеться 7 травня о 12.30 на Баранівському кладовищі.  

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2020, 12:53

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top