telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Помер видатний шосткинець, керівник «ШКЗ «Імпульс» Євген Чернов

18 квітня перестало битися серце відомої не лише на Сумщині, а й далеко за її межами людини, – Євгена Дмитровича Чернова. Директор казеного заводу «Імпульс» помер сьогодні на робочому місці. Він не дожив до свого 70-ліття трохи більше місяця.

Народився Євген Дмитрович 28 травня 1950 року в місті Куйбишеві (Росія). Після закінчення Куйбишевського політехнічного інституту за спеціальністю «хімія і технологія високомолекулярних сполук» в 1976 році почав трудову діяльність майстром Шосткинського казенного заводу «Зірка». З 1983 року продовжив свій трудовий шлях на казенному заводі «Імпульс». Євген Дмитрович, набуваючи досвіду управлінця, був майстром, старшим майстром, заступником начальника цеху. Згодом очолював два цехи, був заступником начальника планово-диспетчерського відділу.

З 1997 року – помічник директора з питань збуту і експортно-імпортних операцій, заступник директора з комерційних питань, перший заступник директора. У квітні 2001 року був призначений директором казеного заводу «Імпульс».

Під час його керування завод мав високі показники. За випуск високоякісної і конкурентоспроможної продукції «ШКЗ «Імпульс» двічі визнавався переможцем міжнародного конкурсу «Золоті торгові марки», нагороджений знаком якості «Вища проба», є постійним переможцем Всеукраїнського конкурсу якості «Сто кращих товарів України», а також відзначений міжнародним призом «Європейська якість».

Євген Чернов нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів. Неодноразово обирався депутатом Сумської обласної ради.

«Помер видатний житель Сумщини. Лідер, керівник, порядна, благородна і чесна людина. Це гірка і непоправна втрата для рідних та близьких людей, усіх тих, хто знав Євгена Дмитровича. Усе своє свідоме життя він працював у Шостці на благо рідного для нього міста, усієї області та України. У нього були плани на майбутнє, він радів кожному дню… Ми будемо пам’ятати його як людину з активною життєвою та громадською позицією. Людину, яка щиро любила свій завод, свій колектив, своє місто. Нехай спочиває з миром. Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Євгена Дмитровича Чернова», - зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

З глибоким сумом сприйняли звістку і депутатський корпус та працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради. Вони також висловили співчуття рідним покійного.

 

 

Останнє оновлення на Субота, 18 квітня 2020, 19:41

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top