telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помер видатний шосткинець, керівник «ШКЗ «Імпульс» Євген Чернов

18 квітня перестало битися серце відомої не лише на Сумщині, а й далеко за її межами людини, – Євгена Дмитровича Чернова. Директор казеного заводу «Імпульс» помер сьогодні на робочому місці. Він не дожив до свого 70-ліття трохи більше місяця.

Народився Євген Дмитрович 28 травня 1950 року в місті Куйбишеві (Росія). Після закінчення Куйбишевського політехнічного інституту за спеціальністю «хімія і технологія високомолекулярних сполук» в 1976 році почав трудову діяльність майстром Шосткинського казенного заводу «Зірка». З 1983 року продовжив свій трудовий шлях на казенному заводі «Імпульс». Євген Дмитрович, набуваючи досвіду управлінця, був майстром, старшим майстром, заступником начальника цеху. Згодом очолював два цехи, був заступником начальника планово-диспетчерського відділу.

З 1997 року – помічник директора з питань збуту і експортно-імпортних операцій, заступник директора з комерційних питань, перший заступник директора. У квітні 2001 року був призначений директором казеного заводу «Імпульс».

Під час його керування завод мав високі показники. За випуск високоякісної і конкурентоспроможної продукції «ШКЗ «Імпульс» двічі визнавався переможцем міжнародного конкурсу «Золоті торгові марки», нагороджений знаком якості «Вища проба», є постійним переможцем Всеукраїнського конкурсу якості «Сто кращих товарів України», а також відзначений міжнародним призом «Європейська якість».

Євген Чернов нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів. Неодноразово обирався депутатом Сумської обласної ради.

«Помер видатний житель Сумщини. Лідер, керівник, порядна, благородна і чесна людина. Це гірка і непоправна втрата для рідних та близьких людей, усіх тих, хто знав Євгена Дмитровича. Усе своє свідоме життя він працював у Шостці на благо рідного для нього міста, усієї області та України. У нього були плани на майбутнє, він радів кожному дню… Ми будемо пам’ятати його як людину з активною життєвою та громадською позицією. Людину, яка щиро любила свій завод, свій колектив, своє місто. Нехай спочиває з миром. Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Євгена Дмитровича Чернова», - зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

З глибоким сумом сприйняли звістку і депутатський корпус та працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради. Вони також висловили співчуття рідним покійного.

 

 

Останнє оновлення на Субота, 18 квітня 2020, 18:41

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top