telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Агролісгоспи області майже закінчили лісокультурну кампанію

Лісове господарство є стратегічною галуззю для Сумщини, тому дочірні підприємства ОКАП "Сумиоблагроліс" проводжують працювати, дотримуючись при цьому умов карантину.

Малосніжна зима 2019 - 2020 р. та передчасна весна дали можливість почати посадкову кампанію ще наприкінці лютого. Агролісгоспи області вже майже закінчили лісокультурну кампанію. Більшість робіт працівниками вдалось виконати ще до початку карантину.

На весну 2020 року заплановано посадити 205 га лісових культур. Завдяки наполегливій праці лісівників на лісокультурних площах на сьогоднішній день посаджено 209 га лісових культур та вже висаджено понад 1,5 млн. шт. нових дерев та проведено доповнення лісових культур на площі 380 га.

Для посадки лісових культур використовується власний посадковий матеріал, вирощений в розсадниках та теплицях. Всі  ці роботи підприємства виконують за власні кошти.

 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top