telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Сумські щепкінці пропонують своїм глядачам спектаклі у відео-версії

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна долучився до низки театрів Європи і світу, які в умовах карантину запропонували своїм шанувальникам переглядати вистави вдома в режимі відео версій.

Як повідомив директор закладу заслужений діяч мистецтв Микола Юдін, таким чином шанувальники Мельпомени одержали практичну змогу знайомитися із кращими сценічними зразками колективу щепкінців. Спочатку глядачам на офіційній сторінці Facebook відкрили доступ до відео-версій таких вистав як «Лускунчик», «Хто винен?», «Пер Гюнт», а щойно до них додалися «Остання сповідь», «Вовчиха», «У неділю зранку зілля копала», «Чумаки» і «Конотопська відьма». Вони транслюються за окремим графіком о 18-ій годині.

У найближчих планах — розширити культурно-мистецький діапазон і запропонувати шанувальникам сцени записи не тільки своїх вистав, а й інші загальноукраїнські та світові програми, що зберігаються в театрі і становлять духовну цінність.

За матеріалами Урядового кур’єра: ukurier.gov.ua

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top