telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Понад 500 мешканців ОТГ взяли участь у навчальному проекті U-LEARN

Серед зазначеної кількості учасників понад 300 отримали сертифікати про успішне проходження навчання на онлайн-платформі створеної Програмою «U-LEAD з Європою».

Онлайн-проєкт має у вільному та безкоштовному доступі 10 навчальних програм для фахівців громад.

«Наразі доступні навчальні модулі «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати», «А як вчините Ви? – Етична дилема», «Основи реформування системи охорони здоров’я з допомогою eHealth», «Цифрові комунікації в громаді» та «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

«Карантин не перешкода для підвищення професійності фахівців громад. Саме тому, ми впроваджуємо інший формат роботи – консультації та навчання в режимі онлайн. По ключовим напрямкам реформ Програмою «U-LEAD з Європою» були розроблені інтерактивні курси, які враховують досвід впровадження реформ. І наразі ми бачимо результат - кількість учасників та сертифікатів», -  зазначає Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Також на платформі доступні електронні посібники «Перші кроки для новостворених ОТГ. Методичні рекомендації та зразки документів», «Путівник керівника. Успішна громада: надання якісних послуг громадянам та сприяння сталому розвитку».

Крім того, оприлюднені вступи до курсів «Залучення громадян до процесів прийняття рішень», «Стратегічна комунікація: вступ», «Електронний документообіг».

Всі курси доступні на сайті https://u-learn.org.ua/ Пройти будь-яке онлайн-навчання та отримати відповідний сертифікат зможе кожен бажаючий.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 квітня 2020, 09:24

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top