telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

На 72 році життя обірвалося життя відомого ветеринара, депутата обласної ради минулих скликань Миколи Часника

Часник Микола Григорович

Сьогодні, 8 квітня 2020 року, обірвалося життя відомої на Сумщині людини, яка пов’язала свою долю з ветеринарною медициною, депутата Сумської обласної ради 5-го та 6-го скликань Миколи Григоровича Часника.

Він не дожив до свого 72-річчя лише тиждень.

Народився Микола Григорович 15 квітня 1948 року в селі Вири, Білопільського району Сумської області. У 1971 році закінчив Московську ветеринарну академію.

Працював на Сумській біофабриці ветеринарним лікарем, заступником директора фабрики. Згодом – директором Сумської обласної ветеринарної лабораторії, начальником Сумської обласної служби ветмедицини, начальником служби ветмедицини міста Суми.

Микола Григорович двічі обрався депутатом Сумської обласної ради – 5-го та 6-го скликань.

«Від нас пішла прекрасна людина, талановитий та досвідчений спеціаліст, який зробив значний внесок у розвиток ветеринарної медицини Сумщини. Важко підібрати слова, щоб передати весь сум з приводу такої втрати. У пам’яті колег Микола Григорович назавжди залишиться відкритою, принциповою та доброзичливою людиною, цікавим співрозмовником та ветеринаром з великої літери. Світла пам’ять про Миколу Часника завжди буде в серцях усіх, хто його знав. Керівництво Сумської обласної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють співчуття рідним і близьким Миколи Григоровича», - зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 08 квітня 2020, 14:36

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top