telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На 72 році життя обірвалося життя відомого ветеринара, депутата обласної ради минулих скликань Миколи Часника

Часник Микола Григорович

Сьогодні, 8 квітня 2020 року, обірвалося життя відомої на Сумщині людини, яка пов’язала свою долю з ветеринарною медициною, депутата Сумської обласної ради 5-го та 6-го скликань Миколи Григоровича Часника.

Він не дожив до свого 72-річчя лише тиждень.

Народився Микола Григорович 15 квітня 1948 року в селі Вири, Білопільського району Сумської області. У 1971 році закінчив Московську ветеринарну академію.

Працював на Сумській біофабриці ветеринарним лікарем, заступником директора фабрики. Згодом – директором Сумської обласної ветеринарної лабораторії, начальником Сумської обласної служби ветмедицини, начальником служби ветмедицини міста Суми.

Микола Григорович двічі обрався депутатом Сумської обласної ради – 5-го та 6-го скликань.

«Від нас пішла прекрасна людина, талановитий та досвідчений спеціаліст, який зробив значний внесок у розвиток ветеринарної медицини Сумщини. Важко підібрати слова, щоб передати весь сум з приводу такої втрати. У пам’яті колег Микола Григорович назавжди залишиться відкритою, принциповою та доброзичливою людиною, цікавим співрозмовником та ветеринаром з великої літери. Світла пам’ять про Миколу Часника завжди буде в серцях усіх, хто його знав. Керівництво Сумської обласної ради, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють співчуття рідним і близьким Миколи Григоровича», - зазначив голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 08 квітня 2020, 13:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top