telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Дві громади з Глухівщини отримали особисті аналітичні портали

У Глухівській міській територіальній громаді та Березівській сільській ОТГ з’явилися сервіси аналітики та інтерактивні документи з інформацією з різних реєстрів.

Розробка зазначених ресурсів стала можливою в рамках проекту «Е-рішення», який за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»  реалізує Центр розвитку інновацій.

Участь у проєкті взяли 30 пілотних громад з усієї України. Головна мета – допомогти місцевому самоврядуванню з управлінням за допомогою ІТ-інструментів. Такими інструментами стали базові реєстри: громад, адрес та майна, а також бюджетний модуль, економічна система та інші.

«Впровадження ІТ – інструментів в роботі органів місцевого самоврядування, дає чудову можливість створити сучасний інформаційний простір громади, інтегруючи у цей інформаційний вузол усі необхідні дані про територію. А враховуючи, що зазначена інформація буде у відкритому доступі, це, окрім іншого, сприятиме більшому залученню громадськості до активної участі у житті громади» - коментує Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

За інформацією фахівців проекту, дані з базових реєстрів заливають до єдиної системи даних, а вже це дозволяє провести аналітику та відобразити результат на дашборді – інтерактивному документі з інфоргафікою. Мешканці матимуть можливість отримати оперативні дані по громаді (ремонти, транспортні маршрути, зони паркування, стан довкілля), а також вільний доступ до даних про ресурси громади: використання землі, майна, генеральний план, моніторинг забудови тощо.

З інформацією про Березівську ОТГ можна ознайомитися за посиланням: https://cid.center/e-solutions/berezivska/

З інформацією про Глухівську міську територіальну громаду можна ознайомитися тут: https://cid.center/e-solutions/hlukhivska/

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 30 січня 2020, 16:52

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top