Відбудеться відкрите обговорення щодо схвалення Плану розвитку системи розподілу ПАТ «Сумиобленерго» на 2020-2024 роки

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 16 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» проводить відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПАТ «Сумиобленерго» на 2020-2024 роки.

Інформація щодо відкритого обговорення із посиланням на обгрунтувальні матеріали, необхідні для прийняття рішення, оприлюднена з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному сайті НКРЕКП в мережі Інтернет: www.nerc.gov.ua/?id=37888.

Відкрите обговорення відбудеться 10 січня 2020 року о 14.00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: м.Київ, вул.Смоленська, 19, каб. 214.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради