До суду скеровано обвинувальні акти стосовно викритих СБУ учасників злочинної організації

За матеріалами СБУ до суду скеровано обвинувальні акти за результатами досудового розслідування протиправної діяльності учасників злочинної організації, причетної до вчинення низки тяжких та особливо тяжких злочинів на території Сумщини.

У січні ц.р. в Охтирці співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури затримали чотирьох осіб з кримінальним минулим, які здійснювали розбійні напади, зокрема на представників комерційних структур. Учасники злочинного осередку з метою заволодіння майном та коштами мешканців регіону застосовували погрози та залякування, а також штучно створювали конфліктні ситуації та вимагали кошти за їх «вирішення».

У межах відкритого кримінального провадження дії учасників злочинної організації, в тому числі її організатора, кваліфіковано за ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 187, ч. 4 ст. 189 та ч. 3 ст. 289, а дії окремих учасників злочинного угруповання також кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 та ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.

 Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради