ПриватБанк запрошує сумських аграріїв отримати державну компенсацію по кредитам

На Сумщині сільгоспвиробники можуть скоротити витрати на придбання сільгосптехніки українського виробництва за рахунок програм пільгового фінансування і при цьому ще й отримати державну компенсацію.

Придбати необхідну техніку або обладнання можна, скориставшись кредитом “АгроКУБ” або кредитною лінією з можливістю погашати позикові кошти протягом строку дії кредитного договору в межах встановленого ліміту фінансування.

Більше року ПриватБанк пропонує своїм клієнтам адаптовану під потреби підприємців сільськогосподарського сектору програму кредитування “АгроКУБ”. За її умовами аграрії отримують кошти на розвиток своєї справи - від 50 тис. грн до 1 млн грн зі ставкою 2%.

“Сьогодні разом з Департаментом економічного розвитку торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, комунальної установи "Сумський обласний фонд підтримки підприємництва" Сумської обласної ради ми проводимо зустрічі з підприємцями Сумщини,  - говорить керівник напрямку по активним операціям МСБ Сумської філії ПриватБанку Антон Мартинов. - Мета таких зустрічей - пояснити суб'єктам малого підприємництва області, як зменшити витрати на обслуговування кредитів за допомогою державних програм”.

Нагадаємо, наразі Сумська філія ПриватБанку пропонує агробізнесу взяти участь в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу. Для цього Кабінетом Міністрів України 07.02.2018 були ухвалені Постанови № 86, № 106 та № 107. 

1. Програма компенсації вартості вітчизняної техніки:

  • 25% для усіх підприємств агробізнесу, які     придбали техніку, починаючи з 01.01.2018 року;
  • додатково 15% (тобто всього 40%) для невеликих фермерських господарств, які придбали техніку, починаючи з 07.02.2018 року.   

2. Програма для невеликих фермерських господарств по здешевленню кредитів АгроКУБ до 500 тис. гривень та невідновлюваних кредитних ліній до 3 років до 9 млн грн для придбання основних засобів, будівництва/реконструкції об’єктів         сільськогосподарського призначення.

3. Програма компенсації вартості 80% насіння вітчизняної селекції (до 30 тисяч гривень) невеликим фермерським господарствам.

4. Програма здешевлення кредитів підприємствам у галузі тваринництва (вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво,     кролівництво, шовківництво та аквакультури).

5. Програма компенсації 25% сум кредитів до 5 років на будівництво/реконструкцію тваринницьких комплексів.

Дізнатись детальніше про програми кредитування, а також скористатись “АгроКУБом” можна у будь-якому із 60-ти відділень ПриватБанку на Сумщині. Подати заявку на компенсацію можна за посиланням: webconstruct.pb.ua

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради