Журналістів Сумщини запрошують узяти участь у конкурсі публікацій з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою»

Конкурс проводиться з метою активізації журналістської діяльності представників органів місцевого самоврядування і громадянського суспільства, засобів масової інформації і вищих навчальних закладів, центрів розвитку місцевого самоврядування та інших інституцій для висвітлення процесів впровадження нової державної регіональної політики в Україні. Також метою конкурсу є підвищення поінформованості та обізнаності населення стосовно реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади, демонстрація наявних можливостей та кращих практик розвитку громад, формування партнерських відносин Агенцій регіонального розвитку з журналістами, які готові висвітлювати процеси регіонального розвитку.

Організатори Конкурсу:

  • Всеукраїнська мережа фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОНЕТ; 
  • Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою»;
  • Мережа Агенцій регіонального розвитку.

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, опубліковані у друкованих ЗМІ в період з 12.04.2018 р. до 20.06.2018 р., які ґрунтуються на інтерв’ю з провідними фахівцями Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» або на інших матеріалах, підготовлених спільно з Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою».

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться 02.07.2018 р., нагородження переможців – 06.07.2018 р.

Автори трьох статей, які стануть переможцями конкурсу, отримають винагороди:

  • 3,0 тис. грн. – за перше місце;
  • 2,0 тис. грн. – за друге місце;
  • 1,0 тис. грн. – за третє місце.

Більше інформації – за посиланням: http://rdpa.regionet.org.ua/120-Konkurs

 

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради