Служба зайнятості компенсує єдиний внесок

Якщо роботодавець віднайшов можливість працевлаштувати на нове робоче місце особу, яка має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, йому слід звернутися до Державної служби зайнятості для виплати компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Якщо суб'єкт малого підприємництва працевлаштував безробітну особу на нове робоче місце в пріоритетних видах економічної діяльності, то компенсація виплачуватиметься незалежно від категорії працевлаштованого безробітного.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

З початку цього року компенсацію єдиного внеску через Сумську обласну службу зайнятості отримали 163 роботодавці, які працевлаштували на нові робочі місця 318 осіб, з них 124 осіб з числа громадян, які відносяться до недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, та 194 особи, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності суб’єктами малого підприємництва.

Для прикладу, найбільшими за кількістю працевлаштованих осіб на новостворені робочі з компенсацією єдиного внеску у цьому році є ТОВ "КАЙРОС ГРУПП" (м. Суми), ТОВ "Хлебосолофф" (Глухівський район), ФОП Ковтуненко О. В. (Буринський район), Слабоспицький  Ю. Д. (Тростянецький район), Марченко  Ю. П., (м. Суми), Глазько Н. Ю. (Роменський район) та інші.

Компенсація єдиного внеску – стимул до створення нових робочих місць та потужний засіб реалізації соціальної захищеності неконкурентоспроможних категорій населення.

Роботодавці, які звернуться до центру зайнятості реєстрації, отримають компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих безробітних осіб на нові робочі місця за направленням служби зайнятості!

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради