Гастролі, на думку щепкінців, одна із форм становлення театру

Готуючи сумчанам подарунок до урочистого відкриття ювілейного 85-го театрального сезону, яке відбудеться 20 жовтня, щепкінці впевнено підкорюють серця справжніх поціновувачів театрального мистецтва у різних регіонах нашої держави.

Так, наші митці вже репрезентували мешканцям міст Чернігів, Чугуїв, Харків, Дніпро свої роботи «Лускунчик», «Подкольосін», «Хто винен?» та концертну програму оркестру театру – лауреата Гран-прі Всеукраїнського конкурс. Перегляд вистав театру в сучасній інтерпретації, як відомого режисера – заслуженого діяча мистецтв України Костянтина Дубініна, так і представників нового покоління режисерів, до яких належать лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Антон Меженін та Роман Козак, залишив по собі приємні враження. Яскравою та насиченою була і програма оркестру театру (диригенти – заслужені працівники культури України Віталій Тамілін та Анатолій Кірноз).

Провідні майстри сцени, серед яких народні й заслужені артисти, заслужені працівники культури, та молоді артисти впевнено демонструють професійну майстерність, самовідданість сцені та любов до глядача. Вони довели, що саме Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна має всі підстави стати взірцем для мистецької еліти на Всеукраїнському театральному просторі.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради