Творчість майстрів Сумщини – до дня народження країни

У рамках відзначення 26-ї річниці Незалежності України відбулась культурно-мистецька виставка «З Україною в серці!». До її створення долучились Сумський обласний краєзнавчий музей, Сумський обласний художній музей ім. Н. Х.Онацького, Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського, а також художники та майстри декоративного мистецтва Сумщини.

На виставці було представлено понад 300 творів декоративного мистецтва 50-ти майстрів з різних регіонів Сумщини, а також 19 картин, створених 13-ма художниками – членами Сумської обласної організації Національної спілки художників України.

Особливістю виставки стала репрезентація кращих творів членів Сумської обласної організації Національної спілки майстрів народного мистецтва України, яка у цьому році відзначає 25-річний ювілей. 15 членів спілки демонстрували свою майстерність на різноманітних майстер-класах, що проходили у «містечку майстрів».

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube