Урочисто відзначено 97-му річницю від дня народження Івана Кожедуба на його малій батьківщині

У Шостці урочисто відзначили 97-у річницю від дня народження легендарного льотчика - винищувача часів Другої світової війни, тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба. 

Шосткинці по праву пишаються тим, що живуть на землі, яка виростила і виховала Героя. Перший свій політ до всесвітньої слави Іван Кожедуб здійснив саме в Шостці, коли під час навчання в хіміко-технолологічному технікумі паралельно освоював льотну справу у міському аероклубі.

Ушанувати пам'ять, згадати життєвий шлях героя до місцевого музею прийшли шосткинці різних поколінь. Традиційно в урочистостях взяли участь курсанти Харківського університету повітряних сил ім. І.М. Кожедуба.

Зі словами привітання до присутніх звернулися заступник начальника Харківського національного університету повітряних сил ім. І. М. Кожедуба по роботі з особовим складом, полковник В’ячеслав Лук’яненко, голова міської організації ветеранів Євген Червонний, учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції Андрій Лупіха, директор Шосткинського інституту СумДУ Наталія Тугай, Шосткинський міський голова Микола Нога. У своєму виступі зокрема Микола Нога зазначив, що сьогодні шосткинці захищають рідну Україну з патріотизмом, достойним Івана Кожедуба, закликав шанувати ветеранів і боронити нашу Батьківщину.

До пам'ятника Івану Кожедубу лягли живі квіти.

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube