telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Своє 95-річчя ветеран з Недригайлівщини відзначив у колі рідних та друзів

7 червня житель села Луки Недригшайлівського району, інвалід Великої Вітчизняної війни Микола Макарович Кіріченко відсвяткував своє 95-річчя.

Родина ветерана радо зустрічала гостей: Недригайлівського селищного голову Ігоря Остапчука, представників ветеранської організації, РДА. На знак шани і поваги Миколі Макаровичу вручили квіти, пам’ятну адресу, подарунки.

Свій шлях солдата Микола Кіріченко розпочав з перших місяців початку війни у військовій частині, що базувалася у місті Сімферополь і забезпечувала повітряний зв`язок Чорноморського флоту. Брав участь в обороні Севастополя, яка тривала майже 9 місяців. Отримав поранення. Пізніше шлях молодого воїна проліг до самого Берліна. Там і зустрів довгоочікувану Перемогу. До рідного села повернувся тільки в 1947 році.

Зараз ветеран живе з сином і невісткою, які до нього ставляться з повагою і турботою. Гордиться своїми онуками і тішиться правнуками, які приїжджають в гості.

Шановний Миколо Макаровичу, з поважним ювілеєм Вас! Хай Вам здоровиться, хай не ранять душу згадки про ті далекі воєнні часи, які обпалили молодість!

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top