Тетяна Пешта – гордість Сумщини

Учениця ДНЗ «Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту» втретє знову підкорила п’єдестал престижного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 

На 1 курсі навчання дівчина посіла перше місце серед учасників з усієї України, на 2 курсі втратила одну позицію, а вже цього року довела, що гідна знову бути на вершині. А допомагає їй долати перепони викладач української мови Тетяна Касьяненко.

За прекрасне знання та володіння українською мовою Тетяна, яка отримує спеціальність «Контролер харчової продукції, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», була внесена до «Книги рекордів Сумщини» та отримувала президентську стипендію. 

Також читайте:

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube