Із безробітного - у поліцію

Обласна служба зайнятості запропонувала Головному управлінню Національної поліції у Сумській області співпрацю у наданні послуг з добору кандидатів на службу в поліції з числа зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку як шукачі роботи.

«Віднині з метою проведення спільних інформаційних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних на службу в поліції, враховуючи, що конкурс на заняття однієї вакантної посади складає від 2 до 5 осіб, у центрах зайнятості практикуватимуться дні поліції перед оголошенням конкурсу», - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Для створення інформаційного куточка в центрах зайнятості розмістять агітаційні матеріали. Інформація про перелік вакантних посад та вимоги до конкурсантів надсилатимуться наступного дня після оголошення конкурсу.

Аби підібрати осіб, здатних професійно виконувати повноваження поліції та посадові обов’язки за відповідною вакантною посадою, під час проведення конкурсу на службу в поліцію, у випадках, передбачених Законом України «Про Національну поліцію» від 02.07.2017 № 580-viii, начальникам територіальних підрозділів ГУНП області направлені доручення про співпрацю з центрами зайнятості. 

Увага!

13.11.2019 року о 15.00 годині в приміщенні обласної ради (ІІІ поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з питання погашення заборгованості по заробітній платі в бюджетних установах.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube