Дні музею - у навчальних закладах м. Суми

Традиційною формою роботи співробітників Сумського обласного краєзнавчого музею є проведення днів музею у навчальних закладах міста.

Так, протягом 20 – 24 березня музейники відвідали машинобудівний коледж СумДУ й загальноосвітні школи № 18 та № 20 м. Суми.

Студенти та учні ознайомились із пересувною виставкою «Подорож у минуле», а також переглянули музейні мультимедійні програми «Місто над Пслом», «Цікаве про природу Сумщини», «Птахи краю».

Активна присутність музею в освітньому просторі значно розширює знання молоді про історію та природу малої батьківщини, сприяє національно-патріотичному та екологічному вихованню нового покоління музейними засобами.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube