До Дня народження області артисти філармонії підготували концертну програму

«З Днем народження, Сумщино!» - благодійним концертом 10 січня відзначили артисти Сумської обласної філармонії 78-му річницю від часу створення області.

Аншлаг у концертній залі показав не тільки любов до національного мистецтва, але й рівень любові сумчан до рідного краю, тремтливе ставлення до його історії, мови і культури.

По завершенні виступу кожного учасника концерту присутні буквально «вибухали» оплесками. Після виконання «Пісні про Суми» заслужений артист України Леонід Матвієнко передав естафету успіху жіночому вокальному ансамблю «Лада».

У багатьох селах, у кожному місті і райцентрі Сумщини знають і шанують митців філармонії. То ж, на кожному прізвищі подальшого учасника концерту у залі лунають бурхливі оплески. Успішно виступили баяніст Олексій Липовий, вокальний дует Олени та Костянтина Обозних, солісти - вокалісти Іван Українець, Олена Грицьків, Ольга Штика, Олександр Мірошник.

Піснею «Україна любов моя» урочисто завершив концерт ансамбль народної пісні «Слобожанські барви». Присутні підвелися і стоячи вшанували пісню, яка стала народною.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube